erasmus povelja logo

Bets10

Најава Сајма стипендија 2018

Биографија

Центар за развој каријере студената и истраживача Универзитетау Нишу, уз подршку Универзитетске библиотеке „Никола Тесла“, и ове године ће организовати Сајам стипендија. Мото овогодишњег Сајма, који ће бити одржан 04. октобра 2018. године, у Свечаној сали Универзитета у Нишу, са почетком у 10:00 сати, је : „Искористи своју шансу“.

Сајам стипендија представља јединствену прилику да се на једном месту окупе институције које додељују стипендије и, у директном контакту са студентима свих нивоа студија, представе стипендије и други облици финансијске подршке који су студентима доступни на основним, мастер и докторским студијама.

Позивамо све заинтересоване студенте да посете Сајам и упознају се са стипендијама које могу добити за студије у Србији и у иностранству.

Sajam Stipendija 2018