erasmus povelja logo

Bets10

понедељак, 19 јун 2017 11:28

Студентски кзлтурни центар Ниш одржао концерт поводом обележавања Дана Универзитета

Поводом обележавања Дана Универзитета, Академски хор Студентског културног центра Ниш, под диригентским виђством проф. мр Зорана Станисављевића, одржао је још један традиционални концерт.

Уз Академски хор, учествовали су и Академски женски хор СКЦ-а са диригентом проф. мр Иваном Мировић, Вокална група "Нишке девојке", Група студената Сребре Михалеве из Великог Трнова и балерина Ленка Милићевић.

На концерту су додељене и награде најбољим спортистима који су учествовали у такмичењима у оквиру Универзитетске спортске лиге.
Добитницима су одличја уручили проректор Универзитета у Нишу проф. др Весна Лопичић и су Небојша Јовановић, председник Универзитетскog спортског савеза Ниш.

Овом приликом Универзитетски спортски савез Нишадоделио је Универзитету у Нишу Плакету -  признање за дугогодишњу помоћ и сарадњу.

Програм концерта погледајте овде.